Dzisiaj jest: 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa Rejestracja Logowanie

Work & Travel -czy nadal warto?

Work & Travel -czy nadal warto?

„Work and Travel” to praktycznie jedyne alternatywa dla osób chcących w czasie studiów odwiedzić USA. Program ten umożliwia kilkumiesie...
Au Pair w USA - o co chodzi ?

Au Pair w USA - o co chodzi ?

Au Pair to coraz popularniejszy sposób, aby nie tylko spędzić rok za granicą, ale również pracować, uczyć się i zwiedzać jednocześnie.

Czy nadal warto wyjechać do USA ?

Czy nadal warto wyjechać do USA ?

Stany Zjednoczone, po raz pierwszy od dłuższego czasu odnotowały spadek liczby wniosków o wizę na pobyt stały składanych przez Polaków. Wejscie Pol...

Reklama w serwisie szperaj.com

Witamy w największym serwisie ogłoszeniowym dla Polaków w Irlandii - www.szperaj.com.

Serwis powstał w połowie 2009 roku i dzięki wam prężnie się rozwija. Serwis ogłoszeniowy obejmuje całą Irlandię, ogłoszenia są moderowane i segregowane. Strona jest odpowiednio wypozycjonowana w wyszukiwarkach internetowych i jest tzw SEO friendly.

Około 25 tysięcy wizyt na stronie miesięcznie!
Największa baza Polaków mieszkających w Irlandii oraz rodaków w kraju interesujących sie Irlandia.

Nie ma co sie zastanawiać! To się naprawde opłaca! Nie pozwól aby Twoje ogłoszenie lub link Twojej pozostał niezauważalny w Irlandii.

Polecane Linki

Link do Twojej strony na stronie głównej jak i wszystkich kilku tysięcy podstron serwisu szperaj.com jest bardzo wartościowy ze względu na wysoką ocenę SZPERAJ.COM w Google (PageRank 4). Dzięki umiejętnemu dobraniu tekstu linku Twoja strona ma szansę na lepszą pozycje w wyszukiwarkach. Link może być odnośnikiem do ogłoszenia serwisu szperaj.com lub odnośnikiem do dowolnej strony www. To Ty decydujesz o brzmieniu tekstu. (Liczba znaków jest ograniczona do 40 oraz zabronione są napisy literami drukowanymi)

Przez pierwsze 5 dni link ma czerwony kolor i jest pogrubiony aby zwrócić uwagę użytkowników!

1 miesiąc - 5 euro
6 miesięcy -25 euro (1 miesiąc gratis)
12 miesięcy - 45 euro (3 miesiące gratis)


Baner Graficzny

Baner umieszczony jest w prawym górnym rogu strony głównej i wszystkich podstronach lub lewym dolnym roku strony głównej jak i wszystkich stron z ogłoszeniami (kilka tysięcy podstron). Może zostać wykonany zarówno w postaci animacji Flash, jak również jako obrazek JPG, GIF lub PNG. Aby osiagnąć lepsze rezultaty ogłoszeniodawcy mogą dostarczyć aż 3 banery, które będę się losowo pojawiać na stronie. Róznorodność sprzyja zainteresowaniu użytkowników strony oraz daje mozliwość adresowania reklamy do różnych grup docelowych.

Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu baneru słuzymy pomocą (wykonanie jednego banera to koszt zaledwie 20 euro! - a możesz go potem wykorzystywać gdzie tylko chcesz!). Rozmiary banera: 162x134 pixeli (prawa kolumna), 183x113 pixeli (lewa kolumna)

1 miesiąc 20 euro
6 miesięcy 100 euro (1 miesiąc gratis)
12 miesięcy 180 euro (3 miesiące gratis)

zespół szperaj.com

W celu zamieszczenia reklamy, prosimy o kontakt z naszym serwisem za pośrednictwem formularza na stronie www.szperaj.com/kontakt.html lub bezpośrednio na kontakt@szperaj.com